OTT SK Edison

Informace o službě

Služba Edison Filmhub přináší filmovou videotéku a vysílání přímo do Vašeho počítače, tabletu nebo telefonu. Při jejím využívání získáte příjem filmových televizních programů a jednotlivých filmů, ale můžete využít všech možností a inteligentních funkcí IPTV. Sledování vašich oblíbených filmů současně, tak již nebude žádný problém.

Edison VOD obsahuje

Edison Filmhub VOD

15 prémiových filmů každý měsíc v S‑VoD a 3 filmové kanály Film Europe HD, Be2Can HD a Československo HD.

Film Europe

Filmový kanál s výhradně evropskou filmovou produkcí, přehledem všech žánrů a stylů evropské kinematografie. Můžete se těšit na nejlepší evropské filmy oceněné na mezinárodních i domácích filmových festivalech a soutěžích. Filmy jsou vysílány v původním znění s českými titulky. Více jak 1000 filmů ze všech 50 zemí Evropy. 24 hodin denně, sedm dní v týdnu a bez reklam. (vysílá SD/HD)

Be2Can

Prémiový filmový kanál s nejlepší filmovou produkcí z celého světa festivalové kinematografie a je obrazem úspěšného filmového festivalu Be2Can – přehlídky oceněných a soutěžních filmů z nejprestižnějších filmových festivalů v Benátkách, Berlíně, Cannes, Torontu a dalších. Filmy jsou vysílány v původním znění s českými titulky. Vysílá 6 hodin denně od 22:00 do 04:00hod., sedm dní v týdnu a bez reklam. (vysílá SD/HD)

Československo

Nejlepší filmová, televizní a dokumentární produkce z období Československa 1918-1992. Můžete se těšit na všechny filmové žánry. Na kanále najdete notoricky známé, oblíbené, tak i méně známé nebo trezorové filmy a pořady. Vysílá 18 hodin denně od 04:00 do 22:00 hodin denně, sedm dní v týdnu a bez reklam. (vysílá SD/HD)