Jak mít sex

Jak mít sex

87 minut
2023
Velká Británie / Řecko Drama

Tři britské teenagerky jedou na prázdniny a doufají, že je čeká nejlepší léto jejich života – naplno se vrhají do divokého nočního života. Tři britské teenagerky jedou na prázdniny a doufají, že je čeká nejlepší léto jejich života – naplno se vrhají do divokého nočního života. Skvělý, neonem prozářený debut režisérky a scénáristky Molly Manning Walker o trojici britských teenagerek na divoké prázdninové jízdě plné alkoholu zaznamenal obrovský úspěch na festivalu v Cannes. Vtipný, promyšlený, ale zničující pohled na složitost ženského přátelství a sexualitu dospívajících.

Více informací

Podobné tituly

Můj král
Láska na první boj
Bezstarostná dívka
Událost

O pořadu

2023
Velká Británie / Řecko Drama

Tři britské teenagerky jedou na prázdniny a doufají, že je čeká nejlepší léto jejich života – naplno se vrhají do divokého nočního života.

Tři britské teenagerky jedou na prázdniny a doufají, že je čeká nejlepší léto jejich života – naplno se vrhají do divokého nočního života. Skvělý, neonem prozářený debut režisérky a scénáristky Molly Manning Walker o trojici britských teenagerek na divoké prázdninové jízdě plné alkoholu zaznamenal obrovský úspěch na festivalu v Cannes. Vtipný, promyšlený, ale zničující pohled na složitost ženského přátelství a sexualitu dospívajících.

Tvůrci

Molly Walker

Hrají

Shaun Thomas, Samuel Bottomley, Lara Peake, Mia McKenna-Bruce, Enva Lewis

Trailer

Ocenění

Won Nominated
Award
2023
MFF Cannes
Cena Un Certain Regard
Award
2023
Evropské filmové ceny
Objev roku 2023