Hlavu vzhůru

Hlavu vzhůru

114 minut
2015
Francie Drama

Sociální drama o tom, jaké je to dospívat na hraně zákona a neztrácet naději. Malony (Rob Paradot) se pohybuje na hraně od svých šesti let. Výbušný, vzdorovitý kluk z problémové rodiny se pravidelně dostává do křížku se zákonem a přivádí k zoufalství soudkyni Florence (Catherine Deneuve) i sociálního pracovníka Yanna (Benoît Magimel), kteří usilovně hledají cestu, jak mladého delikventa uchránit před vlastním temperamentem i vězením. Navzdory všem pokusům se ale Malony zdá být ztraceným případem, pro kterého nemá sociální systém jinou alternativu než trest. Cézar v kategorii "nejlepší herec ve vedlejší roli" (Benoit Magimel) Cézar v kategorii "nejlepší nováček" (Rod Paradot)

Více informací

Podobné tituly

150 miligramů
Mladý Ahmed

O pořadu

2015
Francie Drama

Sociální drama o tom, jaké je to dospívat na hraně zákona a neztrácet naději.

Malony (Rob Paradot) se pohybuje na hraně od svých šesti let. Výbušný, vzdorovitý kluk z problémové rodiny se pravidelně dostává do křížku se zákonem a přivádí k zoufalství soudkyni Florence (Catherine Deneuve) i sociálního pracovníka Yanna (Benoît Magimel), kteří usilovně hledají cestu, jak mladého delikventa uchránit před vlastním temperamentem i vězením. Navzdory všem pokusům se ale Malony zdá být ztraceným případem, pro kterého nemá sociální systém jinou alternativu než trest.

Cézar v kategorii "nejlepší herec ve vedlejší roli" (Benoit Magimel)
Cézar v kategorii "nejlepší nováček" (Rod Paradot)

Tvůrci

Éric Neveux, Emmanuelle Bercot, Marcia Romano, Emmanuelle Bercot

Hrají

Ludovic Berthillot, Lise Lamétrie, Michel Masiero, Hocine Choutri, Elisabeth Mazev, Martin Loizillon, Luc-Antoine Diquéro, Aurore Broutin, Jean-Luc Vincent, Slim El Hedli, Alice Houri, Catherine Deneuve, Diane Rouxel, Catherine Salée, Christophe Meynet, Sara Forestier, Rod Paradot, Anne Suarez, Gaëlle Billaut-Danno, Etienne Diallo, Elizabeth Mazev, Benoît Magimel

Trailer