Krotká

Krotká

137 minut
Německo / Francie / Nizozemsko / Rusko / Ukrajina / Latvia Drama / Mysteriózní

Jednoho dne se ruské ženě, která žije v zapadlé vesničce, vrátí balíček, jejž poslala svému uvězněnému manželovi. Vystrašená a plná obav se vydává na pitoreskní cestu do odlehlé části země, kde stojí vězení, které je pro mnohé spíš nedobytnou pevností. Čeká jí byrokratická absurdita, věrolomné charaktery ze společenské spodiny, ústrky, násilí i poznání, že žalář nekončí zdmi a ostnatými dráty, ale pokračuje daleko za jejich hranice. (Film Europe)

Více informací

Podobné tituly

Stávka

O pořadu

Německo / Francie / Nizozemsko / Rusko / Ukrajina / Latvia Drama / Mysteriózní

Jednoho dne se ruské ženě, která žije v zapadlé vesničce, vrátí balíček, jejž poslala svému uvězněnému manželovi. Vystrašená a plná obav se vydává na pitoreskní cestu do odlehlé části země, kde stojí vězení, které je pro mnohé spíš nedobytnou pevností. Čeká jí byrokratická absurdita, věrolomné charaktery ze společenské spodiny, ústrky, násilí i poznání, že žalář nekončí zdmi a ostnatými dráty, ale pokračuje daleko za jejich hranice.


(Film Europe)

Tvůrci

Sergej Loznica

Hrají

Boris Kamorzin, Valeriu Andriuta, Lija Achedžakova, Viktor Němec, Sergei Kolesov, Sergej Ruskin, Sergej Fjodorov, Anton Fjodorov, Vasilina Makovtseva

Trailer