Věrní nevěrní

Věrní nevěrní

72 minut
2018
Francie Komedie / Drama / Romantický

Milostný trojúhelník s hvězdným obsazením. Romantická komedie Louise Garrela sleduje příběh bývalých milenců Abela a Marianne. Po deseti letech od rozchodu se jejich cesty opět protnou a Abel se rozhodne získat Marianne zpět. Ábelovi se zhroutí svět poté, co ho opustí celoživotní láska Marianne, která mu oznámí, že čeká dítě s jiným mužem. O deset let později se k němu vrací, ale přináší s sebou také šokující tajemství. Drama o lásce, smutku, žárlivosti a nevěře je druhým celovečerním filmem známého francouzského herce Louise Garrela, který se kromě režie podílel i na scénáři. Ten napsal spolu s renomovaným Jean-Claudem Carrierem. V hlavních rolích se po boku Garrela objeví Laetitia Casta a Lily-Rose Depp.

Více informací

Podobné tituly

Miloval jsem svou ženu
Křížová výprava
Navždy mladí
Nevinný

O pořadu

2018
Francie Komedie / Drama / Romantický

Milostný trojúhelník s hvězdným obsazením.

Romantická komedie Louise Garrela sleduje příběh bývalých milenců Abela a Marianne. Po deseti letech od rozchodu se jejich cesty opět protnou a Abel se rozhodne získat Marianne zpět.

Ábelovi se zhroutí svět poté, co ho opustí celoživotní láska Marianne, která mu oznámí, že čeká dítě s jiným mužem. O deset let později se k němu vrací, ale přináší s sebou také šokující tajemství. Drama o lásce, smutku, žárlivosti a nevěře je druhým celovečerním filmem známého francouzského herce Louise Garrela, který se kromě režie podílel i na scénáři. Ten napsal spolu s renomovaným Jean-Claudem Carrierem. V hlavních rolích se po boku Garrela objeví Laetitia Casta a Lily-Rose Depp.

Tvůrci

Louis Garrel

Hrají

Bakary Sangaré, Louis Garrel, Laetitia Casta, Arthur Igual, Lily-Rose Depp, Dali Benssalah, Joseph Engel, Vladislav Galard, Diane Courseille, Kiara Carrière

Trailer

Ocenění

Won Nominated
Award
2018
MFF San Sebastián
Nejlepší scénář
Award
2019
César
Nejslibnější herečka
Award
2018
MFF Toronto
Čestné uznání | Cena FIPRESCI