A je to

A je to

87 minut
1998
Itálie Komedie

Matteo, dvacetiletý Říman, je usilovným studentem, který je odhodlaný získat svůj diplom. Dokud nepotká Margheritu. Ta je slovenskou umělkyní, která je starší a zralejší než on. Netrvá dlouho, než se Matteo nastěhuje do jejího ateliéru. I když se to může na první pohled zdát jako dokonalý příběh lásky, Matteova nezralost a žárlivost začína pomalu ničit jejich vztah. Jeho někdejší láska se náhle změní na morbidní posedlost. Navíc, s jeho studiem to taky začíná vypadat bledě. Podaří se Matteovi zvrátit blížící se katastrofu? Ocenění: Zlaté globy, Itálie - Nejlepší režisér (nominace); MFF Mladého filmu Turín - Nejlepší hraný film (nominace)

Více informací

O pořadu

1998
Itálie Komedie

Matteo, dvacetiletý Říman, je usilovným studentem, který je odhodlaný získat svůj diplom. Dokud nepotká Margheritu. Ta je slovenskou umělkyní, která je starší a zralejší než on. Netrvá dlouho, než se Matteo nastěhuje do jejího ateliéru. I když se to může na první pohled zdát jako dokonalý příběh lásky, Matteova nezralost a žárlivost začína pomalu ničit jejich vztah. Jeho někdejší láska se náhle změní na morbidní posedlost. Navíc, s jeho studiem to taky začíná vypadat bledě. Podaří se Matteovi zvrátit blížící se katastrofu?

Ocenění: Zlaté globy, Itálie - Nejlepší režisér (nominace); MFF Mladého filmu Turín - Nejlepší hraný film (nominace)

Tvůrci

Paolo Buonvino, Gabriele Muccino, Andrea Garello, Nicola Alvau

Hrají

Giorgio(Matteo) Pasotti, Barbora Bobulova, Claudio(Piterone) Santamaria, Ginevra(Floriana) Colonna, Enrico(Paolo) Sivestrin

Trailer