A Gentle Creature

A Gentle Creature

137 minutes
Germany / France / Netherlands / Russia / Ukraine / Latvia Drama / Mysterious

Jednoho dne se ruské ženě, která žije v zapadlé vesničce, vrátí balíček, jejž poslala svému uvězněnému manželovi. Vystrašená a plná obav se vydává na pitoreskní cestu do odlehlé části země, kde stojí vězení, které je pro mnohé spíš nedobytnou pevností. Čeká jí byrokratická absurdita, věrolomné charaktery ze společenské spodiny, ústrky, násilí i poznání, že žalář nekončí zdmi a ostnatými dráty, ale pokračuje daleko za jejich hranice. (Film Europe)

More information

About show

Germany / France / Netherlands / Russia / Ukraine / Latvia Drama / Mysterious

Jednoho dne se ruské ženě, která žije v zapadlé vesničce, vrátí balíček, jejž poslala svému uvězněnému manželovi. Vystrašená a plná obav se vydává na pitoreskní cestu do odlehlé části země, kde stojí vězení, které je pro mnohé spíš nedobytnou pevností. Čeká jí byrokratická absurdita, věrolomné charaktery ze společenské spodiny, ústrky, násilí i poznání, že žalář nekončí zdmi a ostnatými dráty, ale pokračuje daleko za jejich hranice.


(Film Europe)

Creators

Sergej Loznica

Cast

Boris Kamorzin, Valeriu Andriuta, Lija Achedžakova, Viktor Němec, Sergei Kolesov, Sergej Ruskin, Sergej Fjodorov, Anton Fjodorov, Vasilina Makovtseva

Trailer

Awards

Won Nominated