Potvora

Potvora

85 minut
2017
Dánsko Komedie / Drama / Romantický

Asi ji dobře znáte. Love story ze života o dvou lidech, kteří nedokáží být pohromadě, ale ani jeden bez druhého. Rasmus a Maria se poznají na party a prvotní flirt nabere rychlé grády. Maria se nastěhuje do Rasmusova bytu a po malých krůčcích si podmiňuje jeho životní prostor. Je to nevyrovnaný pár. Maria je cílevědomá, dominantní, Rasmus jako by tápal mezi pubertou a dospělostí. Christian Tafdrup v civilně natočeném dramatu zachycuje všední vztahové situace, z nichž se rýsuje přesný portrét dvou zcela rozdílných lidí, jejichž vzájemná přitažlivost má destruktivní následky.

Více informací

Podobné tituly

Můj král
Bezstarostná dívka

O pořadu

2017
Dánsko Komedie / Drama / Romantický

Asi ji dobře znáte.

Love story ze života o dvou lidech, kteří nedokáží být pohromadě, ale ani jeden bez druhého.

Rasmus a Maria se poznají na party a prvotní flirt nabere rychlé grády. Maria se nastěhuje do Rasmusova bytu a po malých krůčcích si podmiňuje jeho životní prostor. Je to nevyrovnaný pár. Maria je cílevědomá, dominantní, Rasmus jako by tápal mezi pubertou a dospělostí. Christian Tafdrup v civilně natočeném dramatu zachycuje všední vztahové situace, z nichž se rýsuje přesný portrét dvou zcela rozdílných lidí, jejichž vzájemná přitažlivost má destruktivní následky.

Tvůrci

Christian Tafdrup

Hrají

Carla Mickelborg, Rasmus Hammerich, Fanny Louise Bernth, Vibeke Hastrup, Anders Juul, Christian Tafdrup, Amanda Collin, Diêm Camille Gbogou, Nicolai Jandorf Klok, Danny Thykær, Søren Hauch-Fausbøll, Nicklas Søderberg Lundstrøm, Mads Tafdrup

Trailer

Ocenění

Won Nominated
Award
2018
Dánské filmové ceny
Nejlepší scénář, Nejlepší herečka
Award
2018
Ceny Bodil
Nejlepší herečka