Bezstarostná dívka

Bezstarostná dívka

88 minut
2019
Francie Komedie / Drama

Naimě je rovných 16 a letos v létě se bude muset rozhodnout, co chce od života, pokud ho nechce prošvihnout. Když se objeví její o pár let starší sestřenice Sofie s úžasným tělem a nebezpečně svůdným životním stylem, Naima se vrhá vstříc létu plnému nezapomenutelných setkání… Sluncem zalitá Francouzská riviéra je kulisou pro hravý, intimní a intenzivní příběh dospívání. Cannes 2019 - Cena pro nejlepší francouzsky mluvený film v nezávislé sekci Directors' Fortnight (Quinzaine des Réalisateurs)

Více informací

Podobné tituly

Pacifiction
Jak mít sex
Potvora
Volej mámu!

O pořadu

2019
Francie Komedie / Drama

Naimě je rovných 16 a letos v létě se bude muset rozhodnout, co chce od života, pokud ho nechce prošvihnout. Když se objeví její o pár let starší sestřenice Sofie s úžasným tělem a nebezpečně svůdným životním stylem, Naima se vrhá vstříc létu plnému nezapomenutelných setkání… Sluncem zalitá Francouzská riviéra je kulisou pro hravý, intimní a intenzivní příběh dospívání.

Cannes 2019 - Cena pro nejlepší francouzsky mluvený film v nezávislé sekci Directors' Fortnight (Quinzaine des Réalisateurs)

Tvůrci

Rebecca Zlotowski

Hrají

Lolita Chammah, Cédric Appietto, Nuno Lopes, Mina Farid, Zahia Dehar, Clotilde Courau, Lakdhar Dridi, Henri-Noël Tabary, Julie Allione, Loubna Abidar, Mickaël Migliorini, Mathias Ben Hamou, Colette Rossi, Lise Lomi, Martine Guzman, Benoît Magimel

Trailer

Ocenění

Won Nominated
Award
2019
MFF Cannes
Directors’ Fortnight, Nejlepší francouzský film
Award
2019
Londýnský filmový festival
Award
2020
Ceny Lumiere
Nejlepší vycházející herečka