CineTalk #3 – Chlast

CineTalk #3 – Chlast

25 minut
2021
Česko Dokumentární

Připravil: Aleš Stuchlý Host: Michaela Duffková Autor videa: Efim Groutskij Úvod a debata se spisovatelkou Míšou Duffkovou nejen o filmu Chlast - Mentální hygiena Aleše Stuchlého. Oblíbené cykly kina Edison Filmhub se přesouvají do virtuálního prostoru Edisonline. V tomto Cinetalku – online Mentální hygieně – si Aleš Stuchlý popovídá s autorkou oceňovaného blogu a knihy Zápisník abstinentky Michaelou Duffkovou. Společně proberou film Chlast a téma alkoholismu ve společnosti, stigmatizaci žen-alkoholiček, ale také dopady alkoholismu na rodinné vztahy. Jak vnímala Míša Chlast? Jaký další film s touto tematikou s ní zacvičil? A co v nejbližších dnech chystá? To a mnohem více v Mentální hygieně Aleše Stuchlého, tentokrát k oscarovému filmu Chlast. Projekt vznikl za podpory Státního fondu kinematografie.

Více informací

Podobné tituly

Chlast
CineTalk #6 – Záhada Silver Lake

O pořadu

2021
Česko Dokumentární

Připravil: Aleš Stuchlý
Host: Michaela Duffková
Autor videa: Efim Groutskij

Úvod a debata se spisovatelkou Míšou Duffkovou nejen o filmu Chlast - Mentální hygiena Aleše Stuchlého. Oblíbené cykly kina Edison Filmhub se přesouvají do virtuálního prostoru Edisonline.

V tomto Cinetalku – online Mentální hygieně – si Aleš Stuchlý popovídá s autorkou oceňovaného blogu a knihy Zápisník abstinentky Michaelou Duffkovou. Společně proberou film Chlast a téma alkoholismu ve společnosti, stigmatizaci žen-alkoholiček, ale také dopady alkoholismu na rodinné vztahy. Jak vnímala Míša Chlast? Jaký další film s touto tematikou s ní zacvičil? A co v nejbližších dnech chystá? To a mnohem více v Mentální hygieně Aleše Stuchlého, tentokrát k oscarovému filmu Chlast.

Projekt vznikl za podpory Státního fondu kinematografie.