Druhá šance

Druhá šance

97 minut
2014
Dánsko Drama / Thriller

Thriller o svědomí a křehké spravedlnosti, kterou v krajní situaci vezme do vlastních rukou zoufalý detektiv.Detektivové Andreas a Simon žijí zcela rozdílné životy. Andreas je spořádaný manžel, zatímco čerstvě rozvedenému Simonovi se všechno hroutí pod rukama. Situace se náhle změní poté, co jsou přivolání k brutální hádce mezi párem narkomanů. Když Andreas objeví jejich zanedbaného syna, rozhodne se porušit zákony, které má hájit, a kojence unese. Nyní je řada na Simonovi, aby znovu nastolil rovnováhu mezi dobrem a zlem. SIGNIS Award, San Sebastián 2014 Filmový festival Abú Dhabi 2014, cena pro nejlepší herečku (Maria Bonnevie)

Více informací

O pořadu

2014
Dánsko Drama / Thriller

Thriller o svědomí a křehké spravedlnosti, kterou v krajní situaci vezme do vlastních rukou zoufalý detektiv.Detektivové Andreas a Simon žijí zcela rozdílné životy. Andreas je spořádaný manžel, zatímco čerstvě rozvedenému Simonovi se všechno hroutí pod rukama. Situace se náhle změní poté, co jsou přivolání k brutální hádce mezi párem narkomanů. Když Andreas objeví jejich zanedbaného syna, rozhodne se porušit zákony, které má hájit, a kojence unese. Nyní je řada na Simonovi, aby znovu nastolil rovnováhu mezi dobrem a zlem.

SIGNIS Award, San Sebastián 2014 Filmový festival Abú Dhabi 2014, cena pro nejlepší herečku (Maria Bonnevie)

Tvůrci

Johan Söderqvist, Anders Thomas Jensen, Susanne Bier

Hrají

Ulrich Thomsen, Nikolaj Coster-Waldau, Ole Dupont, Nikolaj Lie Kaas, Bodil Jørgensen, Stine Holm Joensen, Benjamin Boe Rasmussen, Søs Egelind, Nastja Arcel, Molly Blixt Egelind, Sarah Juel Werner, Thomas Bo Larsen, Maria Bonnevie, Ida Dwinger, Ewa Fröling, Charlotte Fich, Peter Haber, Roland Møller, Frederik Meldal Nørgaard, Sune Nørgaard, Henrik Noél Olesen, Kirsten Lehfeldt, Claus Riis Østergaard, Morten Eisner, Lykke May Andersen, Mille Hoffmeyer Lehfeldt, Sally El-Hallak, Pernille Højer, Christian Grønvall, Morten Feldt, Christoffer Jepsen, Johanna Brüel, Erling Agergaard, Helle Pilar Larsen, Pernille Kaae Høier, Sebastian Alstrup

Trailer