Mladí milenci

Mladí milenci

108 minut
2021
Francie / Belgie Drama

Čas na lásku nestárne. Náhodné opětovné setkání Shauny a Pierra po patnácti letech prohloubí jejich počáteční náklonnost, a dokonce přeroste v nekontrolovatelnou vášeň. Jí je 71 let, jemu 45. Jsou od sebe stejně odlišní, jako jsou jeden druhým fascinovaní. Shauna se tak znovu ujistí, že není jen vdovou, matkou a babičkou, ale stále také ženou. Elegantní architektka v důchodu Shauna se setkává se šťastně ženatým čtyřicátníkem Pierrem, který na ní zapůsobil při krátkém setkání před patnácti lety. Opětovné střetnutí a oboustranná náklonnost oba znepokojí. Zatímco se Pierrův život obrátí naruby, Shauna bojuje s city, o kterých si myslela, že patří minulosti. Příběh, který byl prve zpracován islandskou režisérkou Sólveig Anspach, ve spojení s scenáristkou Agnès de Sacy, je inspirovaný životem její vlastní matky. Jelikož však Anspach pracovala na filmu krátce před svou smrtí, až francouzské režisérce Carine Tardieu se tento film podařilo přepracovaný převést na plátno. Díky tomu diváci uvidí hluboce emocionální a vybroušené drama, ve kterém zazáří hvězdy jako Fanny Ardant nebo Melvil Poupaud a vymyká se společenským normám.

Více informací

Podobné tituly

45 let
Tři srdce
Můj král
Začít znovu
Pravda
Sibyl
Navždy mladí

O pořadu

2021
Francie / Belgie Drama

Čas na lásku nestárne.

Náhodné opětovné setkání Shauny a Pierra po patnácti letech prohloubí jejich počáteční náklonnost, a dokonce přeroste v nekontrolovatelnou vášeň. Jí je 71 let, jemu 45. Jsou od sebe stejně odlišní, jako jsou jeden druhým fascinovaní. Shauna se tak znovu ujistí, že není jen vdovou, matkou a babičkou, ale stále také ženou.

Elegantní architektka v důchodu Shauna se setkává se šťastně ženatým čtyřicátníkem Pierrem, který na ní zapůsobil při krátkém setkání před patnácti lety. Opětovné střetnutí a oboustranná náklonnost oba znepokojí. Zatímco se Pierrův život obrátí naruby, Shauna bojuje s city, o kterých si myslela, že patří minulosti. Příběh, který byl prve zpracován islandskou režisérkou Sólveig Anspach, ve spojení s scenáristkou Agnès de Sacy, je inspirovaný životem její vlastní matky. Jelikož však Anspach pracovala na filmu krátce před svou smrtí, až francouzské režisérce Carine Tardieu se tento film podařilo přepracovaný převést na plátno. Díky tomu diváci uvidí hluboce emocionální a vybroušené drama, ve kterém zazáří hvězdy jako Fanny Ardant nebo Melvil Poupaud a vymyká se společenským normám.

Tvůrci

Carine Tardieu

Hrají

Melvil Poupaud, Fanny Ardant, Manda Touré, Cécile de France, Florence Caille

Trailer