Nádherná přítomnost

Nádherná přítomnost

102 minut
2012
Itálie Komedie / Drama

Pietro se odstěhuje do Říma, aby zde vedle své profese pekaře zkusil i kariéru herce. Se svou sestřenicí si pronajme byt, který ale, jak se ukáže, má i jiné „nájemníky“. Jediným snem Pietra je stát se slavným hercem. 28letý Pietro je natolik posedlý herectvím, že mu nevadí vyzkoušet všechny možné způsoby. Přijede do Říma a začne pracovat v pekárně. Zároveň se snaží být hercem. Nejprve bydlí se svou sestřenicí Marií, ale pak si pronajme dům. V domě se však během krátké doby stane něco zvláštního. Jako by se nábytek pohyboval sám od sebe. Pak si uvědomí, že v domě straší duchové, takže mu začíná velké dobrodružství.

Více informací

Podobné tituly

Místo splněných přání
První den mého života
Naprostí cizinci

O pořadu

2012
Itálie Komedie / Drama

Pietro se odstěhuje do Říma, aby zde vedle své profese pekaře zkusil i kariéru herce. Se svou sestřenicí si pronajme byt, který ale, jak se ukáže, má i jiné „nájemníky“.

Jediným snem Pietra je stát se slavným hercem. 28letý Pietro je natolik posedlý herectvím, že mu nevadí vyzkoušet všechny možné způsoby. Přijede do Říma a začne pracovat v pekárně. Zároveň se snaží být hercem. Nejprve bydlí se svou sestřenicí Marií, ale pak si pronajme dům. V domě se však během krátké doby stane něco zvláštního. Jako by se nábytek pohyboval sám od sebe. Pak si uvědomí, že v domě straší duchové, takže mu začíná velké dobrodružství.

Tvůrci

Ferzan Ozpetek, Ferzan Özpetek

Hrají

Eugenia Costantini, Alessandro Giuggioli, Giuseppe Fiorello, Alessandro Roja, Paola Minaccioni, Elio Germano, Monica Nappo, Vittoria Puccini, Cem Yılmaz, Giorgio Marchesi, Daniele Luchetti, Margherita Buy, Anna Proclemer, Beppe Fiorello, Claudia Potenza, Loredana Cannata, Gea Martire, Ambrogio Maestri, Massimiliano Gallo, Drusilla Foer, Platinette, Andrea Bosca, Bianca Nappi

Trailer