Nová hračka

Nová hračka

107 minut
2022
Francie Komedie / Rodinný

Nová hračka je adaptací francouzské komediální klasiky Hračka (1976) a představuje vtipnou, dojemnou a duchaplnou zábavu pro celou rodinu, v níž se malý chlapec naučí, že některé věci si za peníze koupit nelze. Sami žije spokojeně se svou ženou Alicí, sousedy a přáteli na chudinském obecním sídlišti. Alice je však v očekávání a tak Sami, aby uživil rodinu, přijímá - ne zrovna nadšeně - místo nočního hlídače v luxusním obchodním domě. Philippe Etienne je nejbohatším obchodníkem Francie, zároveň taky chladným a nepřístupným mužem od doby, co jeho žena zemřela. Jediný syn Alexander, dědic celého Etiennova bohatství, si z otcovy blízkosti udělal útočiště v osamělém světě rozmazleného jedináčka. Na Alexandrovy narozeniny nechá Etienne otevřít oddělení s hračkami jen pro něho, aby si vybral cokoliv, co si chlapec zamane. Alexander si jako svou novou hračku vybere nočního hlídače Samiho… U tohoto filmu si můžete vybrat z nabízených jazykových verzí CZE/SLO/FRA a CZE titulky.

Více informací

Podobné tituly

Rodinka Beliérových
Mikrob a Gasoil
Dilili v Paříži
Někdo to rád zahalené
Bécassine !
Má vlast
Kde je Anne Franková

O pořadu

česky
2022
Francie Komedie / Rodinný

Nová hračka je adaptací francouzské komediální klasiky Hračka (1976) a představuje vtipnou, dojemnou a duchaplnou zábavu pro celou rodinu, v níž se malý chlapec naučí, že některé věci si za peníze koupit nelze.

Sami žije spokojeně se svou ženou Alicí, sousedy a přáteli na chudinském obecním sídlišti. Alice je však v očekávání a tak Sami, aby uživil rodinu, přijímá - ne zrovna nadšeně - místo nočního hlídače v luxusním obchodním domě. Philippe Etienne je nejbohatším obchodníkem Francie, zároveň taky chladným a nepřístupným mužem od doby, co jeho žena zemřela. Jediný syn Alexander, dědic celého Etiennova bohatství, si z otcovy blízkosti udělal útočiště v osamělém světě rozmazleného jedináčka. Na Alexandrovy narozeniny nechá Etienne otevřít oddělení s hračkami jen pro něho, aby si vybral cokoliv, co si chlapec zamane. Alexander si jako svou novou hračku vybere nočního hlídače Samiho…

U tohoto filmu si můžete vybrat z nabízených jazykových verzí CZE/SLO/FRA a CZE titulky.

Tvůrci

James Huth

Hrají

Daniel Auteuil, Jamel Debbouze, Simon Faliu, Anna Cervinka

Trailer