Ohrožené druhy

Ohrožené druhy

100 minut
Francie / Belgie Drama

Vzájemně propojené osudy tří rodin. Joséphine a Tomas mají krátce po svatbě, ale za zdánlivým štěstím odkrývají Joséphininy rodiče temnější realitu. Mélanie oznamuje rodičům, že je těhotná, avšak budoucí otec má do ideálního zetě daleko. A nakonec Anthony – zasněný student, který nemá štěstí v lásce, se musí postarat o svou matku, která začíná být nezvladatelná. (Film Europe)

Více informací

O pořadu

Francie / Belgie Drama

Vzájemně propojené osudy tří rodin. Joséphine a Tomas mají krátce po svatbě, ale za zdánlivým štěstím odkrývají Joséphininy rodiče temnější realitu. Mélanie oznamuje rodičům, že je těhotná, avšak budoucí otec má do ideálního zetě daleko. A nakonec Anthony – zasněný student, který nemá štěstí v lásce, se musí postarat o svou matku, která začíná být nezvladatelná.


(Film Europe)

Tvůrci

Gilles Bourdos

Hrají

Micha Lescot, Carlo Brandt, Eric Elmosnino, Grégory Gadebois, Hervé Briaux, Frédéric Pierrot, Brigitte Catillon, Vincent Rottiers, Christa Théret, Pauline Etienne, Alice Isaaz, Alice de Lencquesaing, Suzanne Clément, Anne-Lise Heimburger, Damien Chapelle, Agathe Dronne

Trailer