Tady Byla Britt-Marie

Tady Byla Britt-Marie

93 minut
Sweden Drama
Přehrát Přehrát trailer

Britt-Marii je šedesát tři let. Po čtyřiceti letech její manželství skončilo, stejně jako její dlouholetá role ženy v domácnosti.  Rodina jí popisuje jako otravnou, pasivně agresivní tetu. Její nová, zároveň jediná dostupná práce v malém městě Borg, bude docela náročná. Městečko Borg nemá žádnou hrdost, snad kromě mladého fotbalového týmu... A novou prací Britt-Marie bude trénovat je. Toto je začátek nové cesty, plné nejen bojů a výzev, ale také lásky. (Severský filmový podzim)

Více informací

O pořadu

Sweden Drama

Britt-Marii je šedesát tři let. Po čtyřiceti letech její manželství skončilo, stejně jako její dlouholetá role ženy v domácnosti.  Rodina jí popisuje jako otravnou, pasivně agresivní tetu. Její nová, zároveň jediná dostupná práce v malém městě Borg, bude docela náročná. Městečko Borg nemá žádnou hrdost, snad kromě mladého fotbalového týmu... A novou prací Britt-Marie bude trénovat je. Toto je začátek nové cesty, plné nejen bojů a výzev, ale také lásky.


(Severský filmový podzim)

Tvůrci

Tuva Novotny

Hrají

Mahmut Suvakci, Vera Vitali, Pernilla August, Malin Levanon, Peter Haber, Olle Sarri, Hans Brorson, Anders Mossling, Lancelot Ncube, Cecilia Milocco, Dion Llapashtica

Trailer